1. NH Brno - Dobruška (2. liga muži)

Dne 27.8. začala nová sezóna pro dobrušské házenkáře, kteří vyrazili k úvodnímu utkání na hřiště družstva 1.NH Brno. Začátek utkání patřil hráčům Dobrušky. Ti udávali tempo zápasu a postupně navyšovali své vedení. V průběhu osmnácté minuty měla Dobruška náskok 5 branek (10:5). Za tohoto stavu Brno začalo stahovat náskok Dobrušky. Po skončení prvního poločasu byl (12:10) stav utkání stále nakloněn dobrušským. V druhém dějiství Brno neustále rozdíl umazávalo a okolo 17 minuty druhého poločasu své snažení přetavili ve vedení. Hráči Dobrušky nepřestávali bojovat a snažili se stav utkání opět naklonit ve svůj prospěch. Jejich úsilí se vyplatilo, protože pár vteřin před koncem Josef Tomáš ranou o tyč vyrovnal a nastolil tak konečný výsledek zápasu 18:18. V tomto utkání mohla dobrušské házenkáře mrzet ztráta 5 brankového náskoku a nepromění 2 pokutových hodů. Závěrem se dá říci, že se hráči Dobrušky sami připravili o výhru, ale na druhou stranu mohli být rádi, že nevstoupili do nového ročníku porážkou.