6. kolo soutěže 2020/2021

Úspěšně zvládnuté utkání v Oseku nad Bečvou

V neděli 11. října vyrazili dobrušští házenkáři na venkovní zápas, kde je přivítalo družstvo Oseka nad Bečvou. Před tímto víkendem se Dobruška nacházela na prvním místě II. ligy s čtyřmi výhrami a jednou porážkou. Naproti tomu Osek s bilancí jedné výhry, jedné remízy a tří porážek držel 8. místo.

Úvod utkání byl vyrovnaný, kde měla mírně navrch Dobruška. Ovšem s přibývajícím časem rostla herní převaha dobrušských borců a také i náskok ve skóre. Neúspěšná střela z úhlu hráčem domácího Oseku znamenala zachování poločasového skóre 13:7 pro Dobrušku. Do druhé půle vstoupili dobrušští hráči se zlepšenou defenzivní hrou a umožnili tak útoku navýšit vedení. V 10. minutě druhého dějství vedli Východočeši 19:10, a tak mohli dostat příležitost méně vytěžovaní hráči. Ti úspěšně navázali na dosud předváděný herní výkon a dovedli zápas do vítězného konce 25:16.

TJ Sokol Osek nad Bečvou – Sokol Dobruška 16:25 (7:13)

Soupiska: Tomáš Preclík, Josef Nejman – Tomáš Holanec (C), Jan Tomáš, Jiří Tomáš, Radim Dolejší, Vojtěch Dubský – Josef Tomáš (9), Michal Verner (8), Jan Verner (8), Josef Morávek

Trenéři: Josef Verner, Josef Morávek

Rozhodčí: Miloň Ziegler