Dobruška - Humpolec (2. liga muži)

Domácí utkání s Humpolcem

Dne 23.9. sehráli hráči Dobrušky domácí utkání s Humpolcem. Dobruška je aktuálním lídrem II. ligy, což chtěla potvrdit i v dnešním zápase a zároveň tak udržet neporazitelnost. Vstup do utkání se více vydařil celku hostů. Své první útoky na rozdíl od Dobrušky proměnili a ujali se brzkého vedení 3:0. Herní projev domácích v žádném případě neodpovídal postavení v tabulce a celá první půle by se dala nazvat jako jedno velké trápení a hledání svojí hry. Po celý první poločas měl Humpolec mírný náskok ve skóre, který si držel především díky „šťastným“ gólům, které byly mnohdy s tečí nebo po odrazu balónu od gólmana skončily v síti. Rozhodčí ukončil první dějství za stavu 8:7 pro Humpolec. Do druhé půle Dobruška vstupovala s tím, že začne využívat rychlého přechodu do útočného pásma a výrazně aktivnější defenzivní činností. Útočná strategie se ukázala jako úspěšná, protože po několika útocích Dobruška smazala brankový rozdíl a následně se dostala do vedení. Dobruška už své vedení nepustila a uhlídala si vítězství na domácím hřišti 19:14.

Hráči Dobrušky tak natáhli svoji sérii vítězství, kterou si zatím drží celou letošní sezónu. Doufejme, že ji Dobruška udrží i následující víkend, kdy zavítají nejprve do Rokytnice a v neděli do Veselí.

Sokol Dobruška – TJ Jiskra Humpolec                     19:14 (7:8)

Sestava: Tomáš Preclík, Josef Nejman – Jan Tomáš (C), Radim Dolejší, Jiří Tomáš, Vít Petr, Lukáš Ledvinka, Vojtěch Dubský – Josef Tomáš (5), Josef Morávek (12), Štěpán Hampl (1), Jan Verner, Michal Verner, Adam Jindra (1) Trenéři: Josef Verner, Radek Krčmář