Dobruška - Kokory (2. liga muži)

V neděli 3.9. zavítalo na hřiště Dobrušky družstvo Kokor. Po prvním zápase, kde Dobrušští remizovali si chtěli spravit chuť výhrou. Krátce po začátku zápasu hráči Kokor odskočili domácím o 3 góly. Tento rozdíl se podařilo domácí smazat až těsně před koncem prvního poločasu. Hráči domácího celku mohli vstupovat do druhého poločasu s jednobrankovým rozdílem, ovšem v posledních vteřinách nevyužili vyloženou šanci a hosté vstřelili z protiútoku branku a stanovili tak skóre prvního poločasu 8:9. Do druhého dějství vstupovali hráči Dobrušky s úsilím tento stav otočit opět ve svůj prospěch. To se v úvodu dařilo, ale potom  následoval 15 minutový střelecký výpadek, během kterého se Kokory znovu ujaly vedení. Po oddechovém času se Dobrušští snažili zvrátit výsledek zápasu na svoji stranu, ale to se bohužel nepovedlo a tak Dobruška podlehla Kokorám 17:19. Následující víkend vyrazí hráči Dobrušky na dvoukolo do Oseku nad Bečvou a Studénky, kde budou chtít napravit zaváhání z dnešního zápasu.