Dobruška - Podhorní Újezd - 2.liga muži

V neděli 24.9. hráči Dobrušky přivítali družstvo Podhorního Újezdu na domácím hřišti. Dobruška po svém prvním vítězstvím měla v plánu obrat o body soupeře, který se držel na spodku tabulky. Pro defenzivu domácích bylo hlavním úkolem eliminovat soupeřova střelce Patrika Bajera, který je jedním z nejlepších střelců. V úvodu poločasu se oběma stranám nedařilo výrazně prosazovat v útoků. Útočná síla domácí se postupně zlepšovala, díky čemuž vyhrála Dobruška první poločas 7:6. Po celý zápas defenziva domácích navazovala svými výbornými výkony na předchozí zápas v Ostopovicích, kde taktéž soupeře nepustili do větších šancí. Během druhého poločasu se útočníkům Dobrušky začalo dařit, vstřelili dalších 14 branek a stanovili tak výsledek 21:14. Družstvo Dobrušky již nalezlo hledanou herní pohodu a do dalších zápasů to snad znamená blýskaní na lepší časy.

Sestava:  Dka : Podhorní Újezd - 21:14  (7:6)

Tomáš Preclík, Michal Urban - Jan Tomáš(C), Tomáš Holanec, Milan Roleček, Jan Verner, Radim Dolejší, Jiří Tomáš, Lukáš Ledvinka - Adam Jindra (3), Michal Verner , Josef Morávek (10), Josef Tomáš (7), Matěj Pultar (1)