Domácí dvoukolo mužů - 2. liga

O víkendu 30.9. - 1.10. čekalo hráče Dobrušky domácí dvoukolo proti dvěma Brněnským celkům. V sobotu se utkali družstvem Drakenu Brno. Draken se pohyboval pouze o pár příček výše, což slibovalo vyrovnaný souboj. Dobrušským vyšel výborně první poločas, obrana opět navázala na vynikající výkony z předchozích zápasů a zásobovalo útok spoustou balónů. Útok se též nenechal zahanbit a nemilosrdně trestal chyby Brněnské obrany. Výsledek poločasu 14:6 pro Dobrušku svědčil  o značné dominanci domácích. Průběh druhého poločasu příliš zajímavého nepřinesl a tak bylo stanoveno konečné skóre zápasu 20:12 pro domácí. Následujícího dne družstvo Dobrušky vyzvalo Moravskou Slavii Brno. Hosté z Brna v letošní sezóně nebyli poraženi a vévodili druholigové tabulce.  V úvodu prvního poločasu se obě strany přetahovaly o jednobrankové vedení. Po proměnění šestimetrovém hodu hosté odskočili do dvoubrankového vedení.Tento rozdíl platil i v dobu, kdy rozhodčí ukončil zápas za stavu 7:9. Celý druhý poločas Dobruška dotahovala, ale podařilo se jí skóre maximálně snížit na rozdíl jedné branky. V závěru mělo družstvo Dobrušky tlak i šance vyrovnat, bohužel se tak nestalo a hosté si dokráčeli k  výhře 19:17.

Sestava: DKA : Draken Brno 20: 12 (14:6)

Tomáš Preclík, Miloš Kodydek - Jan Tomáš (C), Tomáš Holanec, Jan Verner, Radim Dolejší, Jiří Tomáš, Lukáš Ledvinka - Adam Jindra (2), Michal Verner (4), Josef Tomáš (4), Josef Morávek (10), Matěj Pultar

Sestava: DKA : MS Brno 17: 19 (7:9)

Tomáš Preclík, Miloš Kodydek - Jan Tomáš (C), Tomáš Holanec, Jan Verner, Radim Dolejší, Jiří Tomáš, Lukáš Ledvinka - Adam Jindra (1), Michal Verner, Josef Tomáš (11), Josef Morávek (5), Matěj Pultar