Hodnocení utkání 1. ligy žen

16. 9. 2018

Krčín : Dobruška 21:30 (10:14)

V neděli 16. září čekalo Dobrušku východočeské derby v sousedním Krčíně. Na počátku zápasu se dobrušské hráčky chvíli rozkoukávaly a rázem prohrávaly 3:1. Nakonec však postupně zlepšily svoji hru a do poločasu si vypracovaly náskok 10:14. V průběhu druhého poločasu měly dobrušské hráčky stále mírně navrch a nakonec odjížděly s výhrou 30:21.

Sestava: Kočová (Doležalová) – Peřinová, Rydlová, Svobodová, Štěpánová, (Němcová) – Vošlajerová 14, Bittnerová 5, Henclová N. 5, Kvapilová 4, Henclová A. 2

Trenéři: Laštovičková, Sychrovský

9. 9. 2018

Dobruška : Přeštice 18:16 (8:8)

V dalším domácím utkání vyzvala dobrušská děvčata západočeské Přeštice. Od počátku byl zápas vyrovnaný a ani jedno z družstev si nedokázal vypracovat více než dvoubrankový náskok. První poločas pak nakonec skončil spravedlivou remízou 8:8. Druhý poločas byl zpočátku opět vyrovnaný, ale nakonec to byly dobrušské hráčky, kterým se dařilo strhnout mírné vedení na svoji stranu a dotáhly tak utkání do vítězného konce.

Sestava: Doležalová, Kočová – Krejčí  Václavková, Peřinová, Štěpánová, (Němcová, Svobodová) – Vošlajerová 12, Henclová A. 5, Kvapilová, Bittnerová (Králíčková)