Mladší žáci - zápas s Krčínem a hodnocení podzimní sezóny

24.10.    Sokol Krčín - Sokol Dobruška  26 : 13  (14 : 7)

Sestava a branky: brankář: David, Patrik - obrana: Honza P., Michal, Lukáš, Honza Š., Matěj - útok: Tomáš (5), Vojta (4), Jakub (4), Oliver, Adam, Filip

V utkání bohatém na branky si naše obrana nedokázala poradit s herně i fyzicky vyspělejšími útočníky soupeře, kteří nám stříleli góly hlavně z rychlých protiútoků. Připočteme-li množství chyb při vynášení míčů od vlastní branky, několik technických chyb při rozehrávání volných či trestných hodů, tradičně slabší nasazení našich útočníků, tak musíme konstatovat, že jsme soupeři vítězství značně ulehčili.

 

V tabulce OP ml. žáků jsme po podzimu na 4. místě se ziskem 3 bodů a skóre 55 : 83

Střelci branek: Jirka 13, Tomáš 13, Jakub 10, Vojta 10, Oliver 9

 

Hodnocení podzimní části letošní sezóny:

Podzimní část soutěže přinesla mladým hráčům národní házené další zkušenosti. V námi předváděné hře je stále velké množství chyb a nedostatků. Na některých chlapcích je znát, že mají o hru zájem, že chtějí vyhrávat a dělají pro úspěch hodně nejen při utkáních, ale hlavně na trénincích. Je škoda, že takové nasazení nemá většina hráčů družstva. Věříme, že pak bychom odehráli více vyrovnaných nebo i vítězných utkání. Zejména útočníci, by si měli uvědomit, že se při házené musí běhat a také přemýšlet. V zimní přestávce se kromě zvyšování fyzické kondice zaměříme na zlepšení míčové techniky a střelby na branku.