Mladší žáci v oblastním přeboru

4.9.   Sokol Dobruška – TJ Sokol Podhorní Újezd  7 : 10  (4 : 3)

Sestava a branky: brankář: Honza Š. - obrana: Honza P., Michal, Lukáš, Patrik, Franta - útok: Oliver (4), Jakub (2), Filip (1), Adam, Vojta

Vstup do zápasu se nám vydařil a převážně jsme nejtěsnějším rozdílem vedli po celý první poločas. Po přestávce jsme se zhoršili, soupeř nejprve vyrovnal na 6:6, pak nám utekl až na 6:10 a o výsledku bylo rozhodnuto. Útoku se přestalo dařit střelecky a obrana dostávala zbytečné branky z dálky. V závěru jsme jen dokázali snížit na 7:10. Nejlepším naším hráčem byl Oliver.

17.9.   Sokol Dobruška – Sokol Krčín  11 : 11  (6 : 5)

Sestava a branky: brankář: Honza Š. - obrana: Honza P., Lukáš, Patrik, Michal - útok: Jakub (9), Oliver (1), Adam (1), Filip, Vojta, Franta

S nově se tvořícím družstvem soupeře jsme chtěli vyhrát, ale už první poločas tomu moc nenapovídal. Dvakrát jsme prohrávali o dvě branky a jen s námahou do poločasu otočili skóre na nejtěsnější vedení. Ve druhém poločase jsme si několikrát vypracovali dvoubrankové vedení, které jsme bohužel slabou hrou v obraně i v útoku neudrželi. Soupeř vyrovnal šťastnou brankou několik vteřin před koncem utkání. Nejlepší hráč našeho družstva nebyl tentokrát vyhodnocen, všichni mohli podat lepší výkon a tím dovést náš tým k vítězství.