Mladší žáci zvítězili nad Lázněmi Bělohrad

21.5.   Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad  11 : 10  (5 : 3)

Sestava a branky: brankář: Honza Š. - obrana: Michal, Lukáš, Patrik, (Franta) - útok: Jakub (6), Oliver (4), Adam (1), Filip, (Vojta, Martin)

Do utkání s Bělohradem jsme vstoupili úspěšně a ve 12 min. vedli už 3:0. Hosté se ale nevzdávali a do přestávky snížili na 5:3. Druhý poločas byl vyrovnaný, naše družstvo několikrát získalo jednobrankové vedení, které soupeř vždy dorovnával. Nakonec jsme byli šťastnější a nejtěsnějším rozdílem zvítězili. Nejlepším naším hráčem byl brankář Honza Šubrt.

14.5.   Sokol Dobruška - Sokol Krčín  7 : 19  (4 : 10)

Sestava a branky: brankář: Honza Š. - obrana: Honza P., Michal, Lukáš, Patrik - útok: Jakub (4), Oliver (3), Adam, Filip

V domácím utkání s Krčínem jsme sice vedli 1:0, ale pak soupeř otočil skóre na 1:5. Hosté byli lepším týmem a do poločasu vedli  4:10. Také po přestávce nás soupeř přehrával a vypracoval si vedení až 4:18. Naše družstvo dokázalo jen snížit jednoznačný výsledek na 7:19. Nejlepším hráčem Dobrušky byl obránce Honza Petr.