Oblastní přebor mladších žáků

Výsledky utkání OP mladších žáků Sokola Dobruška – jaro 2018

21.4.   TJ Sokol Podhorní Újezd - Sokol Dobruška   15 : 5  (8 : 2)

Sestava a branky: brankář: Patrik - obrana: Lukáš, Matěj Č., Dominik, Matěj H. - útok: Jakub (4), Adam (1), Filip, Tadeáš, Oliver

Na rychlejšího a techničtějšího soupeře jsme nestačili a po celou dobu utkání jsme prohrávali. Škoda našich nevynucených chyb, výsledek mohl být příznivější.

28.4.   Sokol Dobruška - TJ Lázně Bělohrad   19 : 4  (8 : 1)

Sestava a branky: brankář: Patrik - obrana: Lukáš, Matěj Č., Dominik, Matěj H., Milan - útok: Adam (7), Jakub (5), Tadeáš (4), Filip (2), Martin (1), Oliver

Jednoznačné utkání, ve kterém jsme si vypracovali rozhodující náskok už do poločasu. Škoda dalších neproměněných šancí. Ve druhém poločase si zahráli všichni hráči ze střídačky.

12.5.   Sokol Dobruška - Sokol Krčín   20 : 17  (8 : 11)

Sestava a branky: brankář: Patrik - obrana: Lukáš, Matěj Č., Dominik, Markus, (Matěj H., Milan) - útok: Jakub (15), Filip (3), Adam (2), Martin, (Tadeáš, Oliver)

V první části hry se nám nedařilo v obraně ani v útoku, proto jsme o přestávce prohrávali o tři branky. Do druhého poločasu jsme změnili taktiku obranné hry a osobně bránili nejlepšího střelce hostí. To se vyplatilo a ve druhém poločase jsme inkasovali jen 6 branek. Zlepšenou hrou celého družstva a zlepšenou střelbou útočníků jsme druhý poločas vyhráli 12:6 a celý zápas otočili v naše vítězství. Pochvalu zaslouží celý kolektiv za bojovnost ve druhém poločase.