Ostopovice - Dobruška - 2. liga muži

V neděli 17.9. čekal hráče Dobrušky zápas v Ostopovicích. Dobruští se po nepovedeném úvodu nacházeli na chvostu tabulky a pořád čekali na premiérovou výhru tohoto ročníku. Naproti tomu družstvo Ostopovic prožívalo snový úvod, protože vyhráli 3 utkání ze 4. První poločas dnešního deštivého zápasu patřil zcela s přehledem Dobrušce. Především téměř bezchybný výkon podala defenziva, která hrála chytře, kompaktně a nedovolila soupeři se dostávat do větších  šancí. Útok výkon obrany podpořil 8 góly a stanovil tak výsledek poločasu 8:3 pro Dobrušku. Druhý poločas už bohužel nebyla obrana tak skálopevná jako první poločas a soupeři se naskytly šance, které občas se štěstím proměňovali. Dobrušským se nedařilo navázat na herní projev prvního poločasu, ale pořád si od soupeře drželi 2 a více brankový náskok. Rozdíl 2 branek byl i na výsledkové tabuli, kdy po skončení zápasu zářil stav 17:15.

Sestava Dka : Ostopovice - 17:15  (8:3)

Tomáš Preclík, - Tomáš Holanec, Milan Roleček, Jan Verner, Radim Dolejší, Jiří Tomáš, Lukáš Ledvinka - Adam Jindra (1), Michal Verner (1), Josef Morávek(C) (8), Josef Tomáš(7)