Pořadí střelců v oblastním přeboru

Střelci

Mladší žákyně

          1.      Hronovská Natalia (Sokol Krčín A)                                                                  198                                       

          2.      Malošíková Nikol (Sokol Dobruška)                                                                   125                                       

          3.      Bittnerová Viktorie (TJ S. Opatovice n. L.)                                                           96                                       

          4.      Mílová Lucie (TJ Lázně Bělohrad)                                                                         83                                       

          5.      Sedláčková Linda (Sokol Krčín B)                                                                         61                                       

          6.      Špůrová Michaela (TJ Lázně Bělohrad)                                                                52                                       

          7.      Petřivá Bára (TJ Lázně Bělohrad)                                                                          51                                       

          8.      Zimlová Kateřina (Sokol Krčín A)                                                                          47                                       

          9.      Pospíšilová Zuzana (TJ S. Opatovice n. L.)                                                          43                                       

          10.      Ulichová Laura (Sokol Krčín A)                                                                              35                                       

         11.          Bezvodová Michaela (Sokol Dobruška)       28

Starší žákyně

          1.      Tučková Aneta (Sokol Krčín A)                                                                          239                                       

          2.      Picková Nikol (HK Hlinsko)                                                                                     93                                       

          3.      Konvalinová Denisa (Sokol Krčín A)                                                                     82                                       

          4.      Hronovská Natalia (Sokol Krčín B)                                                                       61                                       

          4.      Víchová Nikola (Sokol Dobruška)                                                                          61                                       

          6.      Hantychová Sabina (TJ S. Opatovice n. L.)                                                         52                                       

          7.      Pultarová Adéla (Sokol Dobruška)                                                                         51                                       

          8.      Malošíková Nikol (Sokol Dobruška)                                                                      42                                       

          9.      Kašparová Veronika (Sokol Krčín B)                                                                    41                                       

          

Dorostenky

          1.      Jelenová Barbora (Sokol Dobruška)                                                                   91                                       

          2.      Kotlářová Petra (Sokol Krčín)                                                                                 90                                       

          3.      Hanusová Markéta (HK Hlinsko)                                                                          86                                       

          4.      Tučková Aneta (Sokol Krčín)                                                                                  46                                       

          5.      Šimánková Simona (Sokol Krčín)                                                                          43                                       

          6.      Hronovská Vendula (Sokol Krčín)                                                                         41                                       

          7.      Rydlová Denisa (Sokol Dobruška)                                                                         16                                       

          8.      Zdražilová Tereza (HK Hlinsko)                                                                             11                                       

   

Mladší žáci

          1.      Havel Daniel (Sokol Krčín)                                                                                    71                                       

          2.      Bílek Vladimír (TJ Podhorní Újezd)                                                                       70                                       

          2.      Pavlíček Ivo (Sokol Krčín)                                                                                       70                                       

          4.      Zahrádka Vojtěch (TJ Podhorní Újezd)                                                                63                                       

          5.      Kloutvor Aleš (TJ Podhorní Újezd)                                                                         51                                       

          6.      Štěpán Jakub (Sokol Dobruška)                                                                              47                                       

          7.      Geťko Antonín (Sokol Krčín)                                                                                  36                                       

          8.      Máslo Adam (TJ Lázně Bělohrad)                                                                         33                                       

          9.      Pavlásek Jakub (TJ Lázně Bělohrad)                                                                     32                                       

       10.      Chemišinec Jan (TJ Lázně Bělohrad)                                                                     22                                       

       11.      Schejbal Oliver (Sokol Dobruška)                                                                           20                                       

       12.      Ježek Jiří (Sokol Dobruška)                                                                                      17                         

Starší žáci

          1.      Pultar Matěj (Sokol Dobruška)                                                                           184                                       

          2.      Fišer Jiří (Sokol Krčín)                                                                                             170                                       

          3.      Kraus Lukáš (TJ Lázně Bělohrad)                                                                        134                                       

          4.      Pechánek Sebastián (TJ S. Opatovice n. L.)                                                       114                                       

          5.      Pavlík Jan (Sokol Krčín)                                                                                         102                                       

           6.      Oubrecht Patrik (Sokol Dobruška)                                                                           87                        

Dorostenci

          1.      Fišer Michal (Sokol Krčín)                                                                                     91                                       

          2.      Jindra Adam (Sokol Dobruška)                                                                               51                                       

          3.      Verner Michal (Sokol Dobruška)                                                                             45                                       

          4.      Marek Martin (Sokol Krčín)                                                                                     39                                       

          5.      Pechánek Filip (TJ S. Opatovice n. L.)                                                                    36                                       

          5.         Ruml Petr (Sokol Dobruška)                                                                                36         

 

Muži

          1.      Fišer Michal (Sokol Krčín B)                                                                              100                                       

          2.      Pavlásek Jan (TJ Lázně Bělohrad)                                                                         93                                       

          3.      Linhart Jan (Sokol Krčín B)                                                                                     74                                       

          4.      Jindra Adam (Sokol Dobruška B)                                                                           53                                       

          4.      Marek Martin (Sokol Krčín B)                                                                               53        

          6.      Petřivý Ludvík (TJ Lázně Bělohrad)                                                                      42                                       

          6.      Ruml Petr (Sokol Dobruška B)                                                                                42                                       

          8.      Verner Michal (Sokol Dobruška B)                                                                         39                                       

          9.    Dubánek Michal (Sokol Dobruška B)                                                                        35