Utkání mladších žáků v oblastním přeboru

9.10.   TJ Sokol Podhorní Újezd - Sokol Dobruška  13 : 4  (5 : 3)

Sestava a branky: brankář: Honza Š. - obrana: Lukáš, Michal, Patrik - útok: Jakub (4), Oliver, Adam, Filip, Franta, Vojta

Utkání jsme začali dobře a poměrně snadno se dostali do vedení. Koncem prvního poločasu se nám opět přestalo dařit střelecky a soupeř skóre otočil. Jedinou naší branku ve druhé části jsme dali hned po přestávce a tak nám soupeř utekl a bezpečně zvítězil. Naši útočníci by si měli uvědomit, že na čtyři vstřelené branky se dá jen těžko vyhrát. Nejlepším naším hráčem byl opět obránce Lukáš, kterému se hra na beku daří.

15.10.    Sokol Krčín - Sokol Dobruška  12 : 12  (7 : 6)

Sestava a branky: brankář: Honza Š. - obrana: Honza P., Lukáš, Patrik, Filip - útok: Oliver (10), Michal (2), Adam, (Franta, Vojta)

V začátku utkání jsme vedli 1:0, když první branku dal „nový útočník“ Michal. Po zbytek prvního poločasu jsme dotahovali náskok soupeře. Dotáhnout se nám podařilo po přestávce. Druhý poločas byl vyrovnaný, v závěru utkání jsme dokonce o branku vedli. Domácí bohužel vyrovnali brankou z přísně nařízeného trestného hodu několik vteřin před koncem zápasu. Pochvalu za bojovnost zaslouží celé naše družstvo, zejména pak nově složený první útok. Nejlepším naším hráčem byl vyhodnocen Oliver, tahoun útoku a střelec deseti branek.