26. 8. 2018

Podlázky : Dobruška 18:26 (10:13)

Sestava: Kočová (Doležalová) – Krejčí Václavková, Peřinová, Štěpánová, (Svobodová) – Vošlajerová 11, Henclová A. 6, Bittnerová 5, Králíčková 2, Henclová N. 1, Kvapilová 1

Trenéři: Laštovičková, Sychrovský

První utkání nového soutěžního ročníku 2018/2019 odehrála Dobruška na půdě soupeřek z Podlázek. V sestavě Dobrušky se poprvé objevila nová posila do útoku Nikola Kvapilová z Hlinska. Od počátku bylo utkání vyrovnané, kde se na obou stranách měly převahu spíše útoky. Skóre narůstalo na obou stranách, kde ale přeci jenom byly více střelecky úspěšné hráčky Dobrušky a i do šaten šly s třígólovým vedením 10:13. Do druhého poločasu měla dobrušská děvčata předsevzetí zlepšit hru obrany a vypracovat si větší gólový náskok. To se povedlo hned v úvodu poločasu a utkání se pak již jen v klidu dohrálo. Dobruška si tak připsala první 2 body sezóny za výhru 26:18. Utkání řídil pan Bukovský ze Žatce.

2. 9. 2018

Dobruška : Stará Ves 24:9 (11:3)

Poprvé po prázdninové pauze Dobruška na svém domácím hřišti hostila jediné moravské družstvo první ligy žen ze Staré Vsi. Dobruška nedala soupeři šanci, a po velmi dobré hře celého týmu se hned v úvodu ujala vedení 7:1. Obraz hry se během celého zápasu nezměnil a dobrušská děvčata tak zaslouženě získala další dva body do tabulky. Utkání řídil pan Ziegler.

Sestava: Doležalová, Kočová– Krejčí Václavková, Peřinová, Svobodová, Štěpánová, (Němcová) – Vošlajerová 16, Henclová N., Kvapilová 3, Jelenová1, Henclová A.